Instagram Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Instagram, çağın trend olan uygulamalarından birisidir. Bu uygulama sayesinde sevdiğiniz yerlerin, sevdiğiniz yemeklerin veya arkadaşlarınızla olan güzel bir anın fotoğrafını paylaşabilir, uygulamadaki arkadaşlarınızın görmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda siz de arkadaşlarınızın paylaştığı gönderileri görebilir, beğenebilir ve yorum yapabilirsiniz. Kullanımı son derece basit olan bu uygulamada profilinizi düzenlemek de tamamen size ait. Ayrıca eğer isterseniz sadece belli bir konuda içerik üretebilir veya satışa sunmak istediğiniz ürünlerin görsellerini paylaşıp daha fazla kitleye seslenme şansını yakalayabilirsiniz. Devamını Oku

Girişimci Çocuklar Yetiştirmenin En Etkili 5 Yolu

Ağaç yaşken eğilir sözünün üzerinde duracak olursak; yalnızca alışkanlıklarımızın değil becerilerimizin de çocukken oluştuğunu görürüz.

​​​​​​Her çocuğun bir şeyler öğrendiği, gözlemlediği, örnek aldığı bir yetişkin olduğunu görürüz. Peki, o yetişkin kim? Devamını Oku

Natro – iPhone, iPad ve Mac için Otomatik E-Posta Kurulumu Nasıl Yapılır?

iPhone, iPad ve Mac cihazlarınızda kolay e-posta kurulumu yapabilmek için alttaki adımları izleyerek yapılandırma ayarlarını cihazınıza hazır olarak indirebilir, kolayca kurulum yapabilirsiniz.

Otomatik E-Posta Ayarları, size alttaki başlıklarda hazır yapılandırma sunar;

 • E-Posta Kurulum Ayarları
 • Takvim Senkronizasyonu
 • Kişi Senkronizasyonu

Bu seçeneklerden bir veya birden fazlasını seçerek tek bir yapılandırma dosyası olarak telefonunuza indirebilir ve kuruluma başlayabilirsiniz. Devamını Oku

Web Tabanlı Özel Yazılım

Özel yazılım Hizmeti Özel yazılım geliştirme, şirket içinde ihtiyaç duyulan çeşitli amaca yönelik yazılımların üretilmesini kapsamaktadır. Hazır olarak bulunmayan ancak oluşan ihtiyaçları karşılamak amacıyla sadece özel yazılım geliştirilmesine ihtiyaç duyulan durumlar vardır.

Bu durumdaki ihtiyaçları karşılama amacıyla şirket içinde çalışacak ve gerekmesi durumunda farklı program makine vb ile tek yönlü ve çift yönlü olarak data akışı sağlanabilen yazılımlardır. Bu konuda yapılan yazılımlar genellikle firmaya özel olduğundan dolayı örnek yada referans verebilmek yazılım gizliliğine ve özelliğine aykırı olmaktadır.

Özel yazılım projesi olarak hazırlanan programlara bakım desteği verilmektedir. Bu tip geliştirilen yazılımların kaynak kodu geliştirmeye imkan tanıyacak şekilde dizayn edilmekte bu yönüyle de ön görülemeyen ancak ileride oluşacak ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirmeye de uygun bir yazılım alt yapısına sahiptir.

Özel Yazılım Fiyatları

Özel yazılım yaptırırken en önemli konulardan biri fiyatlandırmadır. Peki bunu yaparken nelere dikkat etmeliyiz? Ve bizim stratejimiz nedir?

Öncelikle analizimizle daha önce üstünde çalıştığımız bir sektör mü? Ne kadar hakimiz? Benzer yazdığımız projemiz mevcut mu? Bu soruların cevabını aramaktayız.

Eğer daha önce çalıştığımız ve yaklaşık 50 nin üstünde bulunan sektörlerden birine dahilseniz, kesinlikle alacağınız teklif herhangi bir özel yazılım fiyatı olmayacaktır. Neredeyse paket yazılım fiyatına özel yazılım sahibi olabilirsiniz. Bu ne demektir? Zaten hali hazırda projemiz mevcuttur ve sadece üstünde yapacağımız basit rötüşlerle isteğinize bağlı değişiklerle size ait proje haline getirebiliriz.

 

Özel Yazılım Geliştirme

YAZILIM GELİŞTİRME SERVİSLERİMİZ

 • Web Uygulama Geliştirme
 • UI /UX Dizayn
 • Web sitesini mobil uygulama haline getirmek
 • Web tasarımı ve web uygulama geliştirme
Web tasarımı ve geliştirilmesi

1. Mobil Uygulama Geliştirme:

 • Android Uygulama Geliştirme
 • IOS Uygulama Geliştirme
 • Hibrid Uygulama Geliştirme, Çarpraz Platform Uygulamaları (Cross Platform Development)
 • Giyilebilir Uygulama Geliştirme (Wearable App Development)

2. Bulut Tabanlı Hizmetler

3. Desktop Uygulama Geliştirme

4. Veritabanı Tasarım ve Çözümleri

5. Yazılım Testleri

Özel Yazılımlar & Android IOS Mobil Uygulamalar Sayesinde… 

 • Rakiplerinizin önüne geçersiniz.
 • Farklılık yaratırsınız.
 • Müşterilerinize daha kaliteli hizmet sunarsınız.
 • Zamandan tasarruf sağlarsınız.
 • Verimlilik artar.
 • Riskler azalır.
 • Maliyetler azalır.
 • İş hedeflerinize ulaşırsınız.

 

Özel Yazılım Geliştirme, Özel Yazılım Hizmetleri, Özel Yazılım Çözümleri, Mobil Yazılım Geliştirme, Mobil Uygulama Yapma

Esnafların Yeni Trendi E-Ticaret

 

Günümüzde teknolojinin hızla ilerlediği bir çağda yaşamaktayız. İhtiyaçların karşılanması için kullanılan e-ticaretin önemi her geçen gün artmaktadır. Tüketiciler yoğun iş temposu arasında artık dükkân dükkân, sokak sokak gezerek ihtiyaçlarına en uygun ürünleri aramaktansa, bilgisayar ve akıllı cep telefonları vasıtasıyla istedikleri ürünlere daha kolay ulaşabilmekte ve zaman kaybetmeden alışverişlerini yapabilmektedirler. Bu kolay alışveriş yönetimi ile tüketicilere daha cazip gelmekte ve her geçen gün daha fazla tercih edilmektedir. Ayrıca e-ticaret vasıtasıyla rekabetin artması, insan unsurunun ve diğer sabit maliyetlerin azalması ile düşen maliyetler satış fiyatlarında düşüşlere neden olmaktadır. Aslında internet dünyası geniş bir pazara hitap etmektedir. Esnaflarımızın da internette bir dükkanlarının olması günümüzde şart olmuştur. Bu sayede e-ticaret ile daha fazla kitleye ulaşılabilmektedir. İnternet dünyasının kitlesine hitap edip daha fazla ürün yelpazesini sanal dükkanınız (E-Ticaret Sitesi) ile tüketicilerinize sunabilme imkanını sağlamaktadır. Bizler bilişim sektöründe yer alarak esnaflarımıza daha fazla destek olabilmek adına kullanıcı dostu ara-yüzler tavsiye etmekteyiz. Esnaf ve sanatkârlar olarak her zaman devletimizin, milletimizin menfaatleri doğrultusunda alınan tüm kararların, uygulamaların yanında olmaktan gurur duymaktayız.

İş Süreç Yönetim Yazılımı

İş Süreç Yönetimi,  süreçleri yöneterek ve optimize ederek kuruluşların performansını artıran bir yönetim şeklidir. İş Süreç Yönetimi, organizasyonların verimliliğini ve etkinliğini geliştirir. Kurumsal süreçlerin otomatize olması, “Ürün veya hizmetin üretimi ve dağıtımı için izlenebilir ve kontrol edilebilir bir teknoloji oluşturarak bunu uygulamaktır.” İş Süreç Yönetim Yazılımı konusunda 7 yıllık tecrübelerimiz sizi ileriye taşır.

Devamını Oku

Web Tasarım Ankara

Web Tasarım Ankara Balgat

Web Tasarım Ankara Balgat şirketimiz ve alanında uzman yazılım ekibimiz ile sizlerin hizmetindeyiz. Birçok müşterimiz diğer web tasarım şirketleriyle olan çalışmalarında bu şirketlerin konumlarından dolayı birçok sıkıntı çektiklerini dile getirmişlerdir.
Çankaya’nın Balgat bölgesinde yer alan Finex Media Bilişim Teknolojileri ofisimize otobüs ve dolmuş gibi ulaşım araçlarının tamamıyla ulaşmanız mümkün. Merkezi konumuyla ve yüksek standartlarıyla şirketimiz Ankara’nın 1 numaralı Web Tasarım Şirketi olarak bilinmektedir. Ankara Web Tasarım Balgat ofisimizin harita bilgilerini internet sitemizdeki İletişim kısmından kolaylıkla bulabilirsiniz.

Devamını Oku

Kurumsal Web Sitesi

Web Sitesi; kısaca firmanızın/kurumunuzun internet dünyasına açılan profilinizdir. İşin süs kısmı diyebiliriz. Sizin vizyonunuza uyması , sizi yansıtması gerekir. Logo ve renklerinizin siteye uyarlanması, çok yada az hareketli olması, çok renkli yada az renkli olması, yazıların büyüklüğü, tipi gibi birçok konu kararlaştırılmalıdır.

Finex Media Bilişim Teknolojileri tasarımı yapmadan önce sizi tanımaya çalışır ve size özel tasarımlar geliştirir. Daha sonra sizinle masaya oturarak bunlardan tasarım üzerinde karar kılınır veya harmanlama yapılarak sizin beğendiğiniz bir tasarım oluşturulur. Bu noktada seçimi yaparken zorlanmanız halinde, bizlerin 8 yıllık tecrübesi ile yönlendirmelerde bulunulabilir.

Devamını Oku

İnternette Nasıl Güvenli Şekilde Alışveriş Yapabiliriz?

İnternette Nasıl Güvenli Şekilde Alışveriş Yapabiliriz?
            İnternetten alışveriş yapmak artık günlük hayatımızın bir parçası haline gelmiş, ürün çeşitliliği ve pazar payının yüksek olması internet alışverişlerini daha cazip hale getirmiştir. Ancak internetten alışveriş yapmak bazı kolaylıkları yanında riskleri de içinde barındırmaktadır. İşte bu makalede internetten nasıl güvenli alışveriş yapılabileceği konusunda öneriler sıralanacaktır.

Devamını Oku

Yazılımla İlgili Sorunların Çözümü

Yazılımla İlgili Sorunların Çözümü

            Program geliştirmeyi, yemek yapmaya benzetmek doğru bir husustur diyebiliriz. Yemek yaparken, önceden yapacağımız yemeğin malzemelerini nasıl hazırlıyorsak, adım adım nasıl pişirme işlemi yapacağımızı belirliyorsak, aynı şeyler program yapmak içinde geçerlidir.

Devamını Oku