Yazılar

Kurumsal Web Sitesi

Web Sitesi; kısaca firmanızın/kurumunuzun internet dünyasına açılan profilinizdir. İşin süs kısmı diyebiliriz. Sizin vizyonunuza uyması , sizi yansıtması gerekir. Logo ve renklerinizin siteye uyarlanması, çok yada az hareketli olması, çok renkli yada az renkli olması, yazıların büyüklüğü, tipi gibi birçok konu kararlaştırılmalıdır.

Finex Media Bilişim Teknolojileri tasarımı yapmadan önce sizi tanımaya çalışır ve size özel tasarımlar geliştirir. Daha sonra sizinle masaya oturarak bunlardan tasarım üzerinde karar kılınır veya harmanlama yapılarak sizin beğendiğiniz bir tasarım oluşturulur. Bu noktada seçimi yaparken zorlanmanız halinde, bizlerin 8 yıllık tecrübesi ile yönlendirmelerde bulunulabilir.

Devamını Oku

Yeni Açılan Sitenin Seo Çalışması Nasıl Olur?

Yeni Açılan Sitenin Seo Çalışması Nasıl Olur?
Site kurmaktaki temel amaç kitlelere ulaşabilmektir. Aksi durumda siteyi oluşturmanın hiç bir anlamı yoktur. Özellikle bu işi ticari maksatla yapan kişiler, ürün pazarlayarak ya da reklam yaparak gelir elde etmeye çalışırlar ve bunun için sitelerine ziyaretçi çekmek zorundadırlar. İnsanların bir siteyi bulabilmesi için, o sitenin arama motorlarında yer alması ve listelerde mümkün mertebe yukarılarda gözükmesi gerekmektedir. Bunu sağlamak adına bazı çalışmalar yapılmalıdır.

Devamını Oku

Portföy Ögeleri