İşimizi Kusursuz Yaparız

Mobil UygulamaÖzel YazılımE-Ticaret YazılımıWeb TasarımEntegrasyon

Consultancy

Starting from the installation process of your company, identifying all the needs and establishing the necessary structure.

Software and Application

Build software for your company that will work in regional or universal form.

Digital Media

Digital media expenses min. with spending max. to be optimized.

Product development

Product development with electronic infrastructure to address a specific problem or need.

Corporate

Finex Media, Was established to operate in the field of Information Technologies.

The main objective of our company is to provide high quality and accurate solutions that customers need in the field of informatics and to become a company that produces reliable and optimum solutions in the field of informatics.

Finex Media, young staff and dynamism with web-based software, consulting, internet advertising and so on. The company continues to work on developing projects in the fields, producing its own software, concentrating on SME solutions, signing turnkey projects with infrastructure solutions and providing consultancy services before the project.

  • Our Mission

    To be a company that is open to innovations in the field of Information Technologies, attaches importance to customer satisfaction, produces the right solutions for the needs, and develops the understanding of efficiency and quality, and constantly growing depending on national values.

  • Our Vision

    To become a system integrator company that respects ethical values, creates employment, is preferred by the public and private sectors and produces its own products

Hizmetlerimiz

Özel Yazılım

Farklı teknolojilerde uzmanlaşmış deneyimli kadromuzla, firmaların her türlü yazılım ihtiyaçlarını giderecek masaüstü, mobil ve web tabanlı özel uygulama çözümleri sunuyoruz.

Yazılım Bakım ve Destek

Sadece yazılım geliştirme aşamalarında değil, yazılım devreye alındıktan sonra da yazılım bakım ve destek faaliyetleri ile müşterilerimize hizmet sağlıyoruz.

İş ve Sistem Analizi

Başarılı projelerin iyi iş ve sistem analizleri sonucunda ortaya çıktığına inanarak süreçlerimize büyük bir özen ve titizlikle kapsamlı iş ve sistem analizi çalışmaları yaparak başlıyoruz.

Danışmanlık

Yurtiçi ve yurtdışı ağındaki tüm müşterilerimize; Yazılım Geliştirme, Altyapı, Süreç, Bilgi Sistemleri, Kalite ve Risk Yönetimi gibi bir çok alanda danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Mobil Uygulama

Ios ve Android Tüm platformlara uyumlu mobil uygulamalar. En modern güvenlik ve yazılım teknolojilerini kullanarak üstün performaslı uygulamalar gelistiriyoruz.

Web Tabanlı Uygulama

Günümüzde internet teknolojilerinin gelişimi giderek artmakta ve internet kullanımı, hayatımıza; ucuz ve hızlı haberleşme, bilgi paylaşımı gibi bir çok kolaylık getirmektedir.

Müşterilerimiz

whatsapp