Günümüz dünyasında akıllı cep telefonları ve mobil uygulamalar insanlar için vazgeçilmez bir parça haline gelmiştir. İnsanlar akıllı telefonlarında (mobil cihazlarda) ve tabletlerinde gezinirken Google Play ve AppStore  uygulama marketlerinden mobil uygulamanızı keşfetsinler ve isiniz insanlara elleri kadar yakın olsun. Adını bile duymadığınız ülkeden mobil uygulamanızın indirildiğini ve firmanızın adının siz bir şey yapmadan duyulduğunu göreceksiniz. Dilerseniz belli bir müşteri kitlesine, belli bir bölgeye reklam verip işinizin doğru kişilere ulaşmasını da sağlarız. Finex Media olarak geliştirdiğimiz mobil uygulamalar tüm akıllı telefonlar ve tabletlerle uyumludur. 

Günümüzün olmazsa olmazlarından olan Mobil Uygulamalar, hayatımızın her anında, yaşamımızı kolaylaştırıyor. Mobil Uygulama kullanımı da günden günde hızlı bir şekilde artıyor. Mobil cihazların elimizden düşmediği günümüzde, mobil uygulama projelerinde sürekli yeni girişimler, fikirler ve ihtiyaçlar ile karşılaşıyoruz. Farklı sektörlerden, farklı firmalar kullanıcılarının, müşterilerini yada çalışanlarını hayatlarını kolaylaştırabilmek için mobil uygulamalar sunuyor. Bir çok e-ticaret sitesi, marka, kurum, müşterilerini sürekli olarak ellerinin altında olarak iletişimlerini daha sıcak tutmayı, dolayısıyla daha çok ziyaret edilebilir, alışveriş yapılabilir olmayı hedefliyor. Mobil cihaz kullanım sürelerinin artması, kullanıcı yaş aralığını genişlemesi de mobil uygulama üretmeye olan ilgiyi artıyor.

Biz Finex Media olarak, firmanızı mobil ihtiyaçlarını karşılamada yada mobil aplikasyon fikirlerinize hayata geçirmede destekçiniz olmaktan mutluluk duyuyoruz. Proje sahibinin talep ettiği ve bizimde projesine inandığımız durumlarda elimiz taşın altında koyarak, mobil proje ortaklığını da gidebiliyoruz. Bu yolla, mobil aplikasyon geliştirme maliyetini düşürürken, projeyi geliştiren ekiple proje sonrası da sürekli çalışma şansı bulabiliyorsunuz.

IOS ve Android Native mobil app geliştirmeleri haricinde daha ekonomik olması ve daha kısa sürede üretilebilmeleri açısından Hibrit mobil uygulamalarda geliştirebilmekteyiz. Android tabletler ve Ipad gibi IOS tabletler içinde mobil uygulama çözümleri sunmaktayız Iphone, Ipad, Android, Blackberry, Windows Mobile platformları için özel üretilecek yerel (native) mobil uygulamaların yanında, Html 5 teknolojisini, React Native, Cordova dillerini kullanarak (Hybrid) mobil uygulamalar ile çok yakın performansta çözümler üretilebilmektedir.

Markalar ve şirketler için ise mobil uygulamalar bugün müşterileri ile olan iletişimlerinde vazgeçilmez bir araç olarak ön plana çıkıyor. Firmalar hizmetlerini, ürünlerini mobil platformlara taşıyarak kurumsal imajlarını güçlendirmenin yanında hedef kitlelerini hayatlarını kolaylaştırmak gibi bir fayda sağlıyorlar. Mobil uygulamaları ile kişiye, lokasyona özel indirimleri, kampanyaları, anlık bildirimler göndererek sunabiliyorlar.

Finex Media, pek çok Startup, Reklam Ajansı, Marka ve Kurum için Native ve Hybrid Mobil yazılım çözümleri geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir.

Talep doğrultusunda, geliştirdiğimiz uygulamalarda, tasarım, kodlama, hatta fikir geliştirme aşaması dahil tümüyle işin içinde yer alabilmekte, anahtar teslim projeler üretebilmekteyiz.

Mobil projelerinizi ve ihtiyaclarınızı bizimle iletişime geçip, paylaşarak bütçe teklifinizi en kısa sürede alabilirsiniz.