Slide background

İşimizi Kusursuz Yaparız

Mobil UygulamaÖzel YazılımE-Ticaret YazılımıWeb TasarımEntegrasyon

Danışmanlık

Firmanızın kurulum sürecinden itibaren, tüm ihtiyaçları belirlenmesi ve gerekli yapının kurulması.

Yazılım ve Uygulama

Firmanız için bölgesel ya da evrensel formda çalışacak yazılımların inşa edilmesi.

Dijital Medya

Dijital medya giderleri hedef kitleye min. harcama ile max. fayda sağlayacak şekilde optimize edilmesi.

Ürün Geliştirme

Belirli bir sorun ya da ihtiyacın giderilmesine yönelik elektronik altyapı ile ürün geliştirme.

Kurumsal

Finex Media, Bilgi Teknolojileri alanında faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur.

Şirketimizin ana hedefi bilişim alanında müşterilerinin ihtiyaç duyduğu çözümleri yüksek kalitede ve doğru bir şekilde sunmak, bilişim alanında güvenilir ve optimum çözümler üreten bir şirket olmaktır.
Finex Media, genç kadrosu ve dinamizmi ile web tabanlı yazılım, danışmanlık, internet reklamcılığı vb. alanlarda projeler geliştirme, kendi yazılımlarını üretme, KOBİ çözümlerine ağırlık verme, alt yapı çözümleri ile beraber anahtar teslim projelere imza atan ve öncesinde proje ile ilgili danışmanlık hizmetleri veren taahhüt firması olma çalışmalarını sürdürmektedir.

  • Misyonumuz

    Bilgi Teknolojileri alanında yeniliklere açık, müşteri memnuniyetine önem veren, ihtiyaçlara doğru çözümler üreten, verimlilik ve kalite anlayışını geliştirerek milli değerlere bağlı sürekli büyüyen bir firma olmak.

  • Vizyonumuz

    Bilişim Sektöründe etik değerlere saygılı, istihdam yaratan, Kamu ve özel sektör tarafından tercih edilen, kendi ürünlerini üreten bir sistem entegratör firma haline gelmek

Hizmetlerimiz

Özel Yazılım

Farklı teknolojilerde uzmanlaşmış deneyimli kadromuzla, firmaların her türlü yazılım ihtiyaçlarını giderecek masaüstü, mobil ve web tabanlı özel uygulama çözümleri sunuyoruz.

Yazılım Bakım ve Destek

Sadece yazılım geliştirme aşamalarında değil, yazılım devreye alındıktan sonra da yazılım bakım ve destek faaliyetleri ile müşterilerimize hizmet sağlıyoruz.

İş ve Sistem Analizi

Başarılı projelerin iyi iş ve sistem analizleri sonucunda ortaya çıktığına inanarak süreçlerimize büyük bir özen ve titizlikle kapsamlı iş ve sistem analizi çalışmaları yaparak başlıyoruz.

Danışmanlık

Yurtiçi ve yurtdışı ağındaki tüm müşterilerimize; Yazılım Geliştirme, Altyapı, Süreç, Bilgi Sistemleri, Kalite ve Risk Yönetimi gibi bir çok alanda danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Mobil Uygulama

Ios ve Android Tüm platformlara uyumlu mobil uygulamalar. En modern güvenlik ve yazılım teknolojilerini kullanarak üstün performaslı uygulamalar gelistiriyoruz.

Web Tabanlı Uygulama

Günümüzde internet teknolojilerinin gelişimi giderek artmakta ve internet kullanımı, hayatımıza; ucuz ve hızlı haberleşme, bilgi paylaşımı gibi bir çok kolaylık getirmektedir.

Müşterilerimiz